Paykasa Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Hizmet sektöründe daha kaliteli hizmet vermek ve Paykasa kart alışverişlerinde daha sağlıklı neticelere ulaşmanızı sağlamak adına, gizlilik politikalarına azami derecede dikkat ettiğimizi söyleyerek, sitemizden yapacağınız alışverişlerde aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
  • Paykasa kart satış hizmetlerimizin tamamı faturalı olarak verilmektedir. Bu nedenle kişisel bilgileriniz (ad, soyad, iletişim bilgileri) istenmektedir.
  • Paykasa kart satış hizmetlerinden yararlanan kişilerin vermiş oldukları bilgiler, tarafımızdan koruma altında olup, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.
  • Alışveriş esnasında yaşanacak herhangi bir sorun durumunda, Paykasa satış hizmetleri firmamız, bilgilerinize ihtiyaç duyabilir, yaşanan bir hukuksuzluk durumunda IP numaranızı alma ve inceleme başlatma hakkını saklı tutar.
  • Yapacağınız alışverişlerde, kullanacağınız paykasa kart kodu, ilk defa size verilmiş olacaktır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra size verildiği için olası bir durumda sorumluluk tarafımıza ait değildir.
Yukarıda sayılan maddeler, Paykasa kart satış hizmetleri firmamızın istişare sonucu aldığı kararladır iş bu gerekli görüldüğü durumlarda kuralları değiştirme hakkını firmamız saklı tutmaktadır. Yeni gelişmeler ya da farklı kuralların konması durumunda, müşterilerimiz e-mail yoluyla bilgilendirilir.