Paykasa Kart Nedir

Paykasa Nedir

Sanal alışverişlerde ödeme yapmak için kullanılan araç genellikle kredi kartı olur. Her ne kadar bazı alışveriş sitelerinde; banka havalesi, EFT ya da mobil ödeme gibi seçenekler olsa da genel olarak kullanılan yöntem kredi kartıdır. Ancak kredi kartı kullanımı da bazen sıkıntı yaratabiliyor.
Mesela ödeme sonrası eve gelen ekstre ya da sitede güvenlik tedbirinin tam olarak sağlanmamış olması gibi nedenler alışverişi zayi edebilir. Bu nedenle son zamanlarda ön ödemeli kartlarla ödeme yapanların sayısı daha fazladır. Bu ön ödemeli kartlar arasında en çok kullanılan ise Paykasa karttır.
  • Özellikleri ve kullanımı ile diğer kartlara göre çok daha avantajlı olan bu kart, dünyanın tüm alışveriş sitelerinde geçerlidir. Özellikle de popüler alışveriş sitelerinde daha fazla kullanılmaktadır.
  • Paykasa kart, 16 haneli PİN kodu ile desteklenerek kullanıcıların kullanımında sadece bu kodun kullanılmasını ister. Bu sayede herhangi bir şekilde kişisel bilginizi vermenize gerek bırakmaz. Bu da alışverişin daha sağlıklı olmasını sağlar.
Paykasa kart nedir?” sorusuna verilecek en güzel yanıtlardan biri ise; kullanıcının güvenliği adına sağlanması gereken tüm tedbirleri alan, sanal mağazalarda alışveriş yaparken herhangi bir şekilde güven sorunu yaşatmayan bir tür elektronik ödeme kartıdır. Kolay sahip olunabilen ve istendiğinde her oranda bulunabilen Paykasa kart, alışverişin rengini değiştiren ve her kullanıcı için avantaj sunan internet dünyasının en kullanışlı ödeme kartıdır.
logo
  7/24 Online paykasa kart satış firması olan "BESA KART ÖN ÖDEMELİ KART SİSTEMLERİ A.Ş" üzerinden uygun fiyata paykasa satın alabilirsiniz.